נערות ליווי ברמת אביב

חבר’ה, איך לעשות את ליווי מבט שעושים גב-אל-גב מינויים? לעתים קרובות תהיתי איך אחר לקוחות מרגישים לגבי זה. באופן אישי זה לא מפריע לי בכלל, אבל אני יכול להעריך שחלק מהגברים עלולים להרגיש שלא בנוח על הליווי שלהם לראות לקוח אחר מייד לאחר מינוים.
כמובן, לא כל המלווים לקחת בחזרה אל גב הזמנות. בעוד חלקם קובעים להיפגש כמה אנשים בכל יום, אחרים מעדיפים הזמנה אחת ביום או אפילו רק כמה שבועות. בין אם זה מקובל הוא אך ורק עד לאדם; אחרי הכל רוב המלווים רק מנסה לנהל את העסק שלהם בצורה הטובה ביותר עבורם, אבל אם זה הדבר הטוב ביותר עבור העסק שלהם לטווח הארוך הוא עניין שהוא פתוח לדיון.
למי שעובדים רמת אביב מלווים באמצעות סוכנות, זה יהיה מאוד תלוי בכללי הסוכנות. כפי שכל ההזמנות שלהם נלקחות עבורם על ידי משרד מרכזי, זה בדרך כלל עד לסוכנות הליווי כדי לקבוע כיצד הם רוצים מלוויהם לפעול.
מהמרים כמה צריכים לבוא עם הטווח שלהם לפגישות גב-אל-גב אלה, קוראים להם פגישות ‘מסוע’. בעוד כמה מלווים לעשות להעסיק של מערכת מינוי מסוג זה, זה לא אומר להגיד שכל המלווים, שלוקחים לי יותר מפגישה אחת ביום, פועלים באותו אופן. אם לומר את האמת, לא כל לקוח יהיה להזמין פגישה ארוכה. ואכן 30 דקות המלווים שלנו הם מאוד פופולריים עם הרבה גברים, כל כך אלה מלווים אשר מציעים שירותים אלה באופן טבעי יצטרכו לראות יותר גברים. בנוסף, חלק מהמלווים גובים עמלות נמוכות ממלווים אחרים וצריכים לראות יותר לקוחות כדי להפוך את העסק שלהם מבחינה כלכלית.
באשר לחוויה האישית שלי – אני ראיתי את המלווים ברמת אביב שהיו להם כמה הזמנות באותו היום. לפעמים זה ברור שיש להם פגישה נוספת אבל בדרך כלל זה רק לעתים נדירות בעיה. אני מעריך שליוויתי הוא עסק עבורם ובתור שכזו יש להם לעשות כל מה שנדרש כדי להפוך את העסק שלהם בהצלחה. עם זאת יש לי כמה פחות מפגישות משביעות רצון איפה זה היה בוטה לכאורה שיש לו את הליווי פגישת גב-אל-גב, אפילו עד לנקודה שבה המלווה שלי התחיל להתכונן לפגישה הבאה שלה כמות משמעותית של זמן עד שהפגישה שלי היה אמור להסתיים. לא רק שזה גורם לי להרגיש שלא בנוח, אבל הרגשתי חסר משמעות, ובוודאי לא גורמים לי לרצות להזמין ניסיון חוזר עימה. בעוד אני מעריך את זה שהם צריכים להתכונן לפגישה הבאה, הכנות לא צריכים לאכול בזמן שהיא מבלה איתי. אם מלווה הולך להפעלת מערכת מינוי גב-אל-גב אז היא צריכה להתחשב בכמה זמן נוסף כדי להתכונן – זה רק הוגן לכל לקוחותיה.
דבר נוסף שבאמת מקבל הגיבוי שלי הוא ליווי מקבל שיחות במהלך הפגישה שלנו, במיוחד כאשר הוא אפילו לא בוצע באופן דיסקרטי. באופן אישי הייתי מצפה המלווה שלי כדי לעבור את הטלפון שלה או לפחות לשים אותו על מצב שקט בפגישותיה איתי. לא הייתי לוקח את שיחה בזמן האישי שלנו ביחד, אז למה שהיא? במקרה הנדיר שאני מצפה לשיחה, וזה היה צריך להיות שיחה מאוד חשובה לקטוע את הזמן שלי איתה, אני אודיע לה על כך מראש. אני פשוט מוצא את זה גס מאוד לנתק את ההליכים לענות לטלפון. כדי להיות הוגן, זה קורה לעתים רחוקות, כמו רוב המלווים אני רואה פועל באמצעות סוכנויות ולכן יש להם הזמנות נלקחו עבורם.
כמובן, במציאות, לא משנה כמה אנחנו מחוברים לליווי הקבוע שלנו, רוב המהמרים יודעים שאנחנו לא הלקוח היחיד שלהם – אלא אם כן יש לנו העדפנו להיות אבא הסוכר שלהם!ולכן רובם די קבלת צורך של מלווים עצמאיים כדי לענות לשיחות, כל עוד הם נעשים באופן ראוי ועדין.
כמובן, לפעמים גם כאשר ליווי עובד עבור סוכנות, דברים יכולים להשתבש. הזמנות יכולות להסתבך או כפול שהוזמנו. למזלנו זה אף פעם לא קרה לי, אבל שמעתי סיפורים של מהמרים שיש הפגישות שלהם נקטעו כאשר הלקוח הבא הפך לפני הפגישה שלהם הסתיימה. אני אפילו שמעתי על בחור אחד שהגיע לדירתו של המלווה שלו, רק כדי לגלות עוד בחור מצפה לראות אותה בדיוק באותו הזמן. למותר לציין, שלא לבחור בשלישייה, אבל אחד הבחורים שנשאר מאוכזב מאוד. אם זה אי פעם יקרה לך, הדבר הטוב ביותר הוא להיות אדיבים ומציע הליווי שלך פתרון על ידי עוזב מוקדם או ארגון מחדש. היא תהיה אסירת תודה שיש לך אותה מהמצב הקשה שלה, וככל הנראה להפוך אותו אליך בפעם הבאה.

מלונות תל אביב,מלונות בוטיק תל אביב,מלונות בוטיק,תל אביב מלונות,מלונות בתא,מלונות בטיילת תל אביב,מלונות תל אביב מבצעים,מבצעים מלונות תל אביב,מלונות תא,מלונות זולים תל אביב,מלונות תל אביב טיילת,מפת מלונות תל אביב,מלונות במרכז תל אביב,מלונות בתלאביב,מלונות אטלס תל אביב,מלון לאונרדו בוטיק תל אביב,מלון בוטיק יפו,מלון תל אביב בוטיק,תל אביב מלון בוטיק,פרחים ברמת אביב,דירה ברמת אביב,מלונות ברמת אביב,מלון ברמת החייל,רמדה רנסנס תל אביב,מלון רמדה רנסנס תל אביב,דירות נופש תל אביב,דירות לתקופות קצרות,דירות למכירה תל אביב,דירות תל אביב,דירות אירוח תל אביב,דירות במרכז תל אביב,מלון בוטיק מונטיפיורי תל אביב,מלון בוטיק מונטיפיורי,הוטל מונטיפיורי תל אביב,מלון הוטל מונטיפיורי,עיסוי לגברים,עיסוי לגבר,עיסוי פרטי,עיסוי במרכז,מכוני עיסוי תל אביב,עיסוי מגבר,מלון 5 כוכבים תל אביב,מלונות תל אביב 3 כוכבים,מלון 4 כוכבים תל אביב,מלונות תל אביב 4 כוכבים,תל אביב תמונות,אביב תמונות,בתי מלון תל אביב,מלון טל תל אביב,מלון מרינה תל אביב,מלון הילטון תל אביב,מלון ווסט תל אביב,מלון קרלטון תל אביב,מלון מטרופוליטן תל אביב,מלון גרנד ביץ תל אביב,מלון תל אביב,מלון מרקיור תל אביב,מלון פרימה תל אביב,מלון פורט תל אביב,מלון לאונרדו תל אביב,בית מלון תל אביב,מלון שרתון תל אביב,צימרים תל אביב,אכסניות תל אביב,גרנד ביץ תל אביב,אכסניה תל אביב,תיווך תל אביב,מרקיור תל אביב,מלון אלכסנדר,מלון ווסט,מלון נווה צדק,מלון טל,מלון פורט,מלון מרינה,מלון גרנד ביץ,מלון בראון,מלון מלודי,מלון מנדרין,מלון בל,מלון דיויד אינטרקונטיננטל,מלון west,מלון דיוויד אינטרקונטיננטל,מלון מרקיור,דילים לתל אביב,אכסניות בתל אביב,סביוני רמת אביב,מכוני לווי בתל אביב,גן אביב,אכסניות נוער בתל אביב,דן אביב,אתר אביב,מכון רמת אביב,נערת לווי,ספא מול הים,שירותי ליוי,ש.ל.ה,קייטרינג באזור המרכז,אבי ב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>