נערות ליווי ביבנה

אני כבר פגשתי לא מעט יבנה נערות ליווי, שרבים מהם יש כל מיני סיפורים לספר על החיים שלהם כליווי ביבנה. אחת ליווי מסוים, בואו נקרא לסוכריותיה, הוא די עובד מנוסה. היא מספקת שירותי ליווי ביבנה במשך כמה שנים ובזמן הזה ראה מספר הלקוחות. ישבנו בערב אחד בווסט אנד בר, נהנה מכמה קוקטיילים, וסוכריות סיפרה לי על חלק מהאנשים והמצבים שפגשו מאז שהפכתי ליווי, שאחד מהם אני הולך לספר לכם כאן.
כאשר קנדי הפך לוויה יבנה ליווי ראשון שהיא חתמה עם אחת מהסוכנויות העליונה יבנה הליווי במרכז יבנה ועד מהרה, מאחר שהיא ג’ינג’ית מאוד אטרקטיבית, היא מוצפת בהזמנות. עובד בעיקר מהדירה הנוחה בBayswater, היא פגשה מגוון רחב של לקוחות, מבחורי עיר צעירים שרצו יש קצת כיף, לאלמנים מבוגרים שפשוט מעריכים שיש כמה חברה נשית. קנדי היה גם outcalls רב, ונהנה לא רק פגישות בבתי מלון, אבל טיולים לתיאטרון, המועדונים ותאריכים ארוחת ערב רבים מדי.
כפשיטה אותה לעולם ליווי יבנה התקדמה, היא מצאה את עצמה מתעניינת יותר ויותר בחלק ממלווים האחרים יבנה עם עבדו. מעצם טבעם, רוב נערות הליווי היו מדהימים וסקסיים כמו גיהינום והסוכריות התחילו לתהות מה זה יהיה כמו להיות חוויה דו-מינית עם אחד מהם. היא ידעה שרבים מהמלווים סיפקו שירותי ליווי צמד, עבודה עם ליווי אחר להיפגש עם יחידים או זוגות לקצת כיף שובב.המחשבה סוכריות נוספת על זה, ככל שהיא רצתה לחוות את זה בעצמה. למעשה, היא התחילה לקבל קצת חלומות מאוד חרמן על מעורבות בשלישייה עם אחד מהמלווים האחרים.
בוקר אחד, אחרי חלום ארוטי במיוחד, סוכריות נדדו אל חדר האמבטיה שלה. היא הייתה בעיני טרוטות קטנות כפי שהייתה בתחילת לסוכריות, במיוחד כאשר היא הייתה בחוץ עד ארבע בבוקר עם ג’נטלמן מזרח התיכון מאוד אטרקטיבי שהתעקש לקחת אותה לכל המקומות הכי טובים בעיר. השיער האדום הבוהק שלה היה פרוע ואפילו בלי איפור עורה נראה רענן וזוהר. שפתיה היתה מלאה ומעט נפוחה. היה לקוח שלה דבר על נושך את שפתיה כשהוא נישק, אם כי לא אכפת לה בכלל, כפי שהתברר לה במידה רבה. היא העבירה אצבע על השפה התחתונה שלה נהנתה מהתחושה של הנפיחות שלה ועל העוקץ הקל. הרטבת אצבעה עם הלשון שלה, היא החליקה אותו על הנפיחות, הלוך ושוב, מלחלחת את האצבע שלה כפי שהיא הלכה. מרגיש את הסימנים הראשונים של התעוררות, היא אפשרה את ידה כדי להחליק תחת המשי הרך של החלוק שלה שלדיה. למרות שהיא אמרה את זה בעצמה, הם היו שדיים מאוד סקסיים, 34D וטבעי לחלוטין, הם היו אחד הדברים לקוחות נמשכו לכאשר הם מחפשים ליווי ממאת בנות מדהימות באתר הסוכנות.
הצליל העמום של ‘פינג’ מחדר השינה הזעיק אותה לעובדה שהיא קיבלה בדואר אלקטרוני. בחוסר רצון היא הסירה את ידה מהעקומה של השד שלה, כבדרך אגב לכוונן את פטמתה כמו שהיא עשתה זאת. פטמותיה היו גדולות וזקוף; נראה שהם מרתקים את רוב הלקוחות כפי שהם בהחלט בילו הרבה זמן לשחק איתם; מפתל את, מוצץ ומלקק. הם באמת היו אחד מרוב רגישים לגירוי המיני של אזורים ארוגניים. קנדי עשה את דרכה במהירות דרך לחדר השינה כדי לבדוק אותה בדואר בתקווה שזה היה מסוכנות הליווי ברמה הגבוהה יבנה שטפלו בהזמנותיה. היא באמת הרגישה קצת שובבה הבוקר והיא אהבה את הרעיון שיש לקוח להקניט ולעורר, אבל יותר מזה, היא מקווה שהיום הולכת להיות היום שבו היא הצטרפה לשורות ליווי הצמד.
עם זאת, ההודעה לא הייתה אזכור לפגישה עם אחד מהמלווים דו האחרים לערב של כיף דו-מיני, אבל הכילה בקשה שונה מאוד. הוא שאל אם היא תהיה מוכנה לפגוש בחור בהייד פרק. שום דבר יוצא דופן שעד כה. היא קראה ב.הדואר אמר לה שיש לי בחור דבר על לעשות דברים סקסיים במקומות ציבוריים, שהוא היה חשפן ושהוא רוצה לבלות קצת זמן עם מישהו שאהיה ללהשתעשע קצת בציבור.
סוכריות נשם נשימה גדולה. זה תמיד היה אחד מהפנטזיות שלה – לקיים יחסי מין במקום ציבורי. עד כה, ההרפתקן ביותר היא הייתה הייתה לו נשיקה מהירה בסמטה צדדית, אבל היא הייתה בטוחה שאפילו לא נחשבה. עם זאת, סוכריות לא לקחו זמן רב לחשוב על הבקשה – היא שלחה במהירות תשובה מבקשת פרטים.
כמה שעות לאחר מכן היא מצאה את עצמה מחכה בעצבנות בכניסה שצוינה לפארק. כפי שהיה יום קיץ חם שהיא בחרה בשמלה קיצית קצרה וסנדלים עם עקבות גבוהים עם רגליים חשופות ו, כפי שהורתה לה הלקוח, היא לא לובש תחתונים. רק המחשבה של להיות עירום מתחת לשמלת הכותנה בהירה עושה הנרגשת וככל שהיא חשבה על זה רטוב שהיא קיבלה. הוא איחר! מגורה, היא הייתה רק על מנת להתקשר למשרד כשראה בחור גבוה לכיוונה. הוא נראה די נורמלי ואז היא חייכה והציגה את עצמה. הוא לא אמר הרבה, רק הושיט לה את הטלפון נייד וביקשתי ממנה ללכת לפארק לספסל כ -200 מטרים משם. נבוך, היא עשתה מה שהוא ביקש. אחרי הכל הלקוח תמיד צודק.
כשהתקרבתי לספסל, הנייד שהוא נתן לה צפצף להודיע על הגעתו של מסר. היא פתחה את ההודעה והופתעה לראות שזה ביקש ממנה לשבת על הספסל ברגליים פשוקות. קנדי עשה שכנשאלו, נהנה מתחושת האוויר הצח על הבשר החם שלה כמו שהיא פתחה את רגליה.הטלפון צפצף שוב. הפעם הוא ביקש ממנה לעבור וuncross רגליה, לאט. שוב היא עשתה כבקשתו, בידיעה שכל פעם שהיא עשתה זאת היא סיכנה את עוברי אורח שראה שהיא הייתה ריקה ממכנסיים.המחשבה גרמה לה עורר יותר ויותר.
הטקסט השלישי ביקש ממנה להתכופף הספסל כאילו היא מנסה להרים משהו מהרצפה. הפעם היא הייתה קצת מהוססת כפי שהיא ידעה שברגע שהיא התכופפה, שמלתה הייתה קצרה כל כך שהלחיים של התחת שלה יהיו מלאה על תצוגה. עם זאת, היא עשתה כפי שנאמר לה, הכיפוף מעבר לקצה הספסל, ישבנה החצוף ורודה מוצג לעין כל. היא שמחה שהשיער שלה היה מכסה את פניה כשהיא הרגישה גל של צבע מבול לחייה (אלה על פניה כמובן).
לאחר מכן ‘סטירה’. היא הרגישה את העוקץ של יד נגד ישבנה. היא קפצה ממורמרת, צווחת. כמובן שזה היה לקוח שלה בחיוך חצוף על פניו. ומאותו רגע, סוכריות ידעו שהם עומדים להיות כיף גדול בחיק הטבע!

דירות להשכרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>